Corten w ogrodzie - zastosowanie

Kształtowanie krajobrazu za pomocą Corten Steel

Stal Corten jest materiałem o wielu zastosowaniach zarówno praktycznych, jak i estetycznych czy dekoracyjnych. Na przykład nowoczesne donice ze stali Corten można umieścić w różnych wielkościach. Takie donice zdecydowanie poprawią wygląd Twojego ogrodu i nadadzą mu jedynego w swoim rodzaju piękna i stylu. Nadaje się idealnie na przestrzeń zewnętrzną i przynosi odrobinę naturalności i nowoczesności.

Stal Corten ma wygląd nie tylko estetyczny, ale jest również odporna na warunki atmosferyczne. Jest prawie bezobsługowy. Pod górną warstwą rdzy znajduje się specjalna warstwa ochronna, która zapobiega korozji.

Corten Zastosowanie - cortena.pl

Corten w architekturze

Stal Corten jest rekomendowana do produkcji donic oraz innych produktów znajdujących zastosowanie w architekturze krajobrazu, pojemników, wież elektrycznych i telewizyjnych, mechanicznych konstrukcji budynków, magazynów, systemów okładzin budynków lub zakładów przemysłowych, dachów roślin, mostów, ogrodzeń wszelkiego rodzaju, rzeźb, mebli ulicznych, takich jak lampy uliczne, pergole, paleniska, grille itp.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM