Współpraca

Cortena dla Profesjonalistów

Architekci i projektanci

W naszej ofercie posiadamy ponad 1000 standardowych produktów ze stali corten oraz aluminium lakierowanego na dowolny kolor z palety RAL.
Udostępniamy modele 3D, dzięki czemu projektowanie ogrodu z naszymi produktami jest szybkie i wygodne.

Oferujemy korzystne warunki współpracy. Zapewniamy wysoką jakość oraz niezawodne, pełne wsparcie działu technicznego oraz handlowego.

Dowiedz się więcej

Centra ogrodnicze

Nasze produkty ze stali corten i aluminium malowanego proszkowo na dowolny kolor z palety RAL są doskonałym uzupełnieniem asortymentu sklepów ogrodniczych i zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów.
Zapewniamy wysoką jakość oraz niezawodne, pełne wsparcie działu technicznego. Dzięki dostępowi do platformy b2b złożenie zamówienia jest szybkie i proste.

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Generalni wykonawcy

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z metalu dla generalnych wykonawców na rynku budowlanym.

Dzięki doświadczonym kosztorysantom, na podstawie przesłanej dokumentacji jesteśmy w stanie niezwłocznie wycenić każdy projekt oraz doradzić opracować najbardziej optymalne rozwiązania technologiczne.

Przykładamy duża wagę do terminów oraz wymagań inwestora w zakresie przeprowadzania robót, warunków umów podwykonawczych, a także przepisów BHP.

Dowiedz się więcej

Sklepy internetowe / Dropshipping

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, który specjalizuje się w artykułach ogrodniczych lub dekoracjach wnętrz, zapraszamy do współpracy z nami. Oferujemy szeroką gamę donic i produktów ze stali corten w różnych kształtach i rozmiarach.

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie integracji naszych produktów - pliki xls, xml, csv przystosowane do sklepów WooCommerce, Prestashop, Shoper i innych.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę - skorzystaj z formularza.
+48 570 999 684 | info@cortena.pl


    Porozmawiaj z nami
    Czat z Firmao.pl CRM